Clockwork – Wirtualne Biuro Poznań

Clockwork – Wirtualne Biuro Poznań

Ostatnio usłyszeliśmy o bardzo fajnej sytuacji jaka miała miejsce w Urzędzie Skarbowym w Poznaniu. Jeden z naszych nowych klientów zakładał spółkę w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Spytał w urzędzie co ma zrobić jeśli nie chce mieć spółki zarejestrowanej pod swoim adresem domowym. Wtedy nastąpiła wspaniała rzecz. Urzędniczka podobno odpowiedziała – “To może Clockwork – Wirtualne biuro Poznań!”.

Clockwork – Wirtualne Biuro Poznań

blank

Wygląda na to, że udało nam się zbudować markę, która jest rozpoznawalna przez wszystkich w Poznaniu. To prawda, że bardzo dużo pracy wkładaliśmy w reklamę i marketing szeptany przez ostatnie dwa lata. Nie spodziewaliśmy się jednak takich efektów. Jest to dla nas zaskoczenie, które przynosi wam wiele satysfakcji oraz radości. Jak zapewne wiecie w Poznaniu jest bardzo dużo biur coworkingowych. Efekt tego jest taki, że konkurencja wzrasta z dnia na dzień. Jedni starają się konkurować ceną, inni dodatkowymi usługami oferowanymi przez siebie lub zaprzyjaźnione firmy. Jak my odnajdziemy się w nowej sytuacji? Poradzimy sobie jak zawsze! Mamy jeszcze parę asów w rękawie, i liczymy na to, że będziecie mile zaskoczeni tym co możemy wam zaoferować.

Nowa oferta

Poważnie zastanawiamy się nad bardzo mocną rozbudową naszej oferty. Jak wiecie poza wirtualnym biurem oferujemy także biuro coworkingowe w Poznaniu. Mamy stałych klientów i pracuje z nami bardzo dużo firm. Oczywiście poza firmami zawsze znajdzie się u nas miejsce dla osób pracujących jako freelancerzy. Freelancerzy to krwioobieg każdego biura coworkingowego. Wielu z nich decyduje się na przekształcenie swojej pracy w działalność gospodarczą i stają się wtedy klientami wirtualnego biura. Z myślą o tym postanowiliśmy znacząco rozszerzyć naszą ofertę. Standardowo do tej pory zaoferowaliśmy usługi:

Pojawiają się teraz u nas nowe usługi takie jak:

W celu realizacji tych usług podjęliśmy współpracę z szeregiem nowych partnerów, którzy pomogą nam dostarczyć wszystkie potrzebne usługi biznesowe.

Nasi Partnerzy:

www.gotowespolki.net

www.cowork-poznan.com.pl

www.gotowespolki.org

www.sprzedazspolki.org

www.biuro247.pl

www.sprzedazspolki.com

www.kancelarianieruchomosci.net

www.consolhub.pl

www.coworking-centrum.pl

http://gdansk.coworking-centrum.pl/

www.ambasadorzymarek.pl

www.businesshubpoland.com

www.sprzedazspolek.com

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!