Czyste Spółki – usługi dla obcokrajowców

Czyste Spółki – usługi dla obcokrajowców

Polska Gospodarka rozwija się w bardzo szybkim tempie od wielu lat. Z tego powodu Polska stała się atrakcyjnym miejscem na inwestycje oraz prowadzenie biznesu. Z tego powodu wzrosło też zainteresowanie zakupem czystych i gotowych spółek w celu prowadzenia działalności.

Mieliśmy okazję już przygotować dla naszych klientów z zagranicy czyste i gotowe spółki. Pozwala to im uregulować także swój status prawny na terenie Polski oraz całego UE. Wiele osób widzi w Polsce nowy rynek pełen możliwości oraz dynamicznego wzrostu. Biorąc pod uwagę że od ostatnich 30 lat roczny wzrost PKB prawie nigdy nie spadł poniżej 3% – mają rację.

Poza przygotowaniem czystej spółki pod działalność gospodarczą dla obcokrajowców mamy także możliwość polecenie kancelarii opiekującej się obcokrajowcami w Polsce. Dzięki temu uzyskacie profesjonalną opiekę prawną mającą na celu uregulowanie swojego stanu prawnego oraz uniknięcie niepotrzebnych kłopotów w trakcie rejestracji swojego pobytu lub obywatelstwa ze względu na nieznajomość przepisów.

Nasi partnerzy:

Kancelarie z którymi współpracujmey mają możliwość udzielenia wam pomocy w zakresie legalizacji swojego statusu prawnego oraz rozpoczęcia działalności gospodarczej jako obcokrajowiec.

www.gotowespolki.net

www.gotowespolki.org

www.sprzedazspolki.com

www.biuro247.pl

Lista Artykułów:

To już ostatni artykuł z serii czyste spółki. Chcieliśmy w nim podsumować i omówić podstawowe możliwości jakie daje wam zakup gotowej czystej spółki. Mamy nadzieję, że wielu z was rozważy na poważnie rozpoczęcie działalności w ten sposób. Jesteśmy pewni, że daje to wam wiele możliwości jeśli chodzi o prowadzenie swojego biznesu. Jeśli już podjeliście decyzję na ten temat i chcecie założyć dzialalność w postaci spółki z o.o. zadzwońcie do nas teraz. W zakładce KONTAKT znajdziecie wszelkie informacje, które pozwolą się wam z nami umówić na spotkanie lub spotkać z jednym z naszych przedstawicieli. Do zobaczenia już w krótce.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!