Czyste Spółki – usługi prawne i księgowe

Czyste Spółki – usługi prawne i księgowe

Wraz z zakupem gotowej spółki macie możliwość wynajęcie u nas usługi prawne oraz usługi księgowe. Pozwala to wam od samego początku rozpocząć działalność gospodarczą z pełną opieką prawną. Wszelkie sprawy podatkowe w urzędzie skarbowym zostaną załatwione zgodnie z przepisami. Zarówno od strony prawnej oraz podatkowej.

Współpracujemy z kancelariami, które specjalizują się w obsłudze prawnej spółek handlowych. Pozwala to wam zapewnić bezpieczeństwo prawne nie tylko dla spółki jako podmiotu gospodarczego ale także dla członków zarządu. Dzięki temu dowiecie się jak zminimalizować lub wyłączyć w niektórych sytuacjach odpowiedzialność prezesa i członków zarządu za zobowiązania spółki.

Dodatkową zaletą jest wynajęcie biura księgowego specjalizującego się w obsłudze spółek handlowych. Doświadczony księgowy pomoże wam w optymalizacji podatkowej oraz uniknięciu ponoszenia nadmiernych kosztów. Dzięki temu od samego początku wasza firma będzie miała przewagę konkurencyjną. Obniżenie podstawy podatkowej pozwala także zmniejszyć należny podatek CIT. Nasi księgowi mogą wam też pomóc w ustrukturyzowaniu grupy kapitałowej pozwalającej na dystrybucję przychodów oraz kosztów pomiędzy odmiennymi reżimami prawnymi i podatkowymi na cenie całej UE.

Strony naszych partnerów:

www.gotowespolki.net

www.gotowespolki.org

www.sprzedazspolki.com

www.biuro247.pl

Lista artykułów z tej serii:

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!