Spółki Współpraca

Spółki

Spółki prawa handlowego to segment sprzedaży którym jesteśmy bardzo zainteresowani od dłuższego czasu. Oferujemy nowe podmioty w zakresie spółek pod kredyt, nowo założonych przedsiębiorstw oraz innych pozwalających nam na ułatwienie naszym klientom prowadzenie działalności gospodarczej. Z tego powodu podjęliśmy współpracę z szeregiem nowych klientów mających nam pomóc w dostarczaniu dla was podmiotów biznesowych.

www.gotowespolki.net

Spółki pod kredyt

blank

Wielu z was interesuje się pewnie rozpoczęciem biznesu i zastanawia się jak pozyskać na niego finansowanie. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki pod kredyt. Podmioty tego typu umożliwiają wam uzyskanie finansowania z banku w oparciu o poprzednią historię finansową. Docelowo możecie pozyskać w ten sposób pożyczkę, umowę leasingową lub kredyt hipoteczny. Jeśli udowodnicie przed bankiem odpowiednią ilość obrotów oraz zdrową historię bank spojrzy na was przychylnie. Rozmiary kredytów mogą zaczynać się od niewielkich kredytów od 10 tys zł do kredytów sięgających nawet 10 mln złotych.

Podmioty zagraniczne

Wielu z was jest też zainteresowanych prowadzeniem biznesu poza granicami Polski. Pozwoli to wam uzyskać dostęp do innych reżimów podatkowych oraz umożliwi to wam realizację mniejszych obciążeń podatkowych. Dla przykładu VAT w Czechach na niektóre produkty jest zdecydowanie niższy niż w Polsce. Dodatkowo koszty podatkowe od zakupu i eksploatacji maszyn mogą zostać wliczone w 100% w działalność gospodarczą. Budowa grupy kapitałowej pozwala na optymalizację podatkową co w ostatecznym efekcie oznacza więcej pieniędzy dla ciebie!

Kupno spółki

Firmy z którymi współpracujemy równocześnie bardzo są zainteresowane zakupem spółek funkcjonujących na rynku. Jeśli macie zamiar zakończyć biznes i chcecie jeszcze na tym zarobić polecam kontakt z nami. Lub z jedną z firm, z którą mamy podpisaną umowę. Ceny spółek są bardzo zróżnicowane i zależą od starzu spółki oraz od jej historii finansowej. Jeśli spółka jest prowadzona zgodnie z zasadami poprawnej księgowości można ją wykorzystać jako podmiot nadający się do uzyskania kredytu w przyszłości. Skup spółek odbywa się w sposób ciągły i pozwala na szybką realizację transakcji w zależności od potrzeb klientów.

Nasi partnerzy

Naszych partnerów znajdziecie na stronach:

www.gotowespolki.net

www.gotowespolki.org

www.sprzedazspolki.com

www.sprzedazspolek.com

www.sprzedazspolki.org

www.businesshubpoland.com

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!