Sprzedaż spółki Poznań

Sprzedaż spółki Poznań

Sprzedaż spółki Poznań – jak kupić gotową spółkę w Poznaniu? W tym celu należy się skontaktować z naszym biurem drogą mailową lub telefonicznie. Ustalimy z Państwem pierwotne informacje na temat tego jakie są Państwa wymagania co do spółki oraz w jakim celu chcecie ją nabyć. Korzystając z naszych doświadczeń określimy w jaki sposób osiągnąć przez was założony cel. W zależności od tego jaki typ przedsięwzięcia chcecie zrealizować przedstawimy wam inny rodzaj spółki.

Wstępne ustalenia

W przypadku zainteresowania zakupem gotowej spółki prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdują się tutaj. KONTAKT. Zadzwońcie lub napiszcie do nas. Możecie też się z nami spotkać osobiście pod tym adresem.

Wymagania

blank

Podczas pierwszego kontaktu ustalimy jakiego rodzaju spółka jest potrzebna dla was i co możecie dzięki niej osiągnąć. Jeśli waszym celem jest uzyskanie kredytu pod spółkę konieczny jest zakup spółki, która posiada już historię finansową i poprzednie obroty i w niektórych przypadkach nawet zyski. W innym przypadku waszym celem może być zabezpieczenie siebie jako wspólników i członków zarządu przed odpowiedzialnością za długi przedsiębiorstwa. W tym przypadku najlepsza jest kombinacja spółki komandytowej i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Przedmiot transakcji

W momencie kiedy już ustalimy jak wyglądają wasze wymagania w zakresie spółki zajmiemy się jej rejestracją lub poszukiwaniem gotowego podmiotu. W tym przypadku znajdziemy firmę i przedstawimy wam jej odpis krs, umowę spółki, a także bilans oraz rachunek zysków i strat za ostatni rok. Jeśli historia finansowa oraz pozostałe elementy spółki będą spełniały wasze wymagania możemy rozpocząć rozmawiać o cenie. W przypadku kiedy oczekujecie Państwo zmian w zakresie umowy, statutu lub siedziby spółki bez problemu możemy je zmienić w trakcie dokonywania innych czynności u notariusza. W biurze notarialnym dokonamy też objęcia udziałów. Objęcie udziałów odbywa się przez dokumenty z podpisami notarialnie potwierdzonymi.

Zapraszamy do kontaktu

Tak jak pisaliśmy wcześniej, jesteśmy bardzo elastyczni i postaramy się dostosować do waszych wymagań. Jeśli okaże się że nie posiadamy podmiotu spełniającego wasze wymagania w danym momencie zajmiemy się poszukiwaniem go w Państwa imieniu. KONTAKT

Zapraszamy też na strony naszych partnerów:

www.gotowespolki.org

www.sprzedazspolki.com

www.gotowespolki.net

www.businesshubpoland.com

www.sprzedazspolek.com

www.sprzedazspolki.org

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!