Sprzedaż Spółki

Sprzedaż Spółki

Sprzedaż Spółki to nowy portal, z którym podjeliśmy współpracę! Dzięki niemu bardzo szybko dokonoacie zakupu gotowej spółki lub zarejestrujecie nową spółkę.

Sprzedaż spółki – oferta

Oferta firmy jest bardzo szeroka i zawiera w sobie takie usługi jak:

blank

Firma oferuje możliwość założenia działalnosci gospodarczej w innych krajach. Mamy możliwość zakładania spółek w Czeacha, Litwie, Łotwie, Estonii, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz wielu innych krajów. Wszelkie formalności zostaną załatwione przez nich osobiście. Jeśli potrzebujecie bardzo szybko rozpocząć działalność gospodarczą zakup spółki jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu będziecie mogli wystawić fakturę VAT już następnego dnia. Spółki oferowane przez tą firmę posiadają całość dokumentacji, numer NIP, REGON, KRS oraz VAT lub VAT-EU. Daje to wam niepowtarzalną szansę na szybkie rozpoczęcie wymarzonego biznesu.

Firma współpracuje z nami w zakresie oferty wirtualnego biura. Korzyści są dla obu stron duże. Mamy nadzieję, że będziecie mieli okazję skorzystać z usług tej firmy. Postaramy się przybliżyć wam jej profil w najbliższym czasie.

Firma ta może wam pomóc w przygotowaniu całej nizbędnej dokumentacji takiej jak:

  • umowa spółki,
  • statut spółki,
  • dokumenty nabycia udziałów,
  • dodatkowe umowy wpływające na stosunki pomiędzy właścicielami,

Dokładny opis wszystkich usług znajdziecie tutaj:

Gotowe Spółki – Sprzedaż

Rejestracja Spółki

Zakup Spółki

Spółki zagraniczne/Offshore

Księgowość

Obsługa prawna, podatkowa i doradztwo

Nasze dotychczasowe kontakty z tą firmą są bardzo profesjonalne. Oferują szybkie i merytoryczne wsparcie. Jeśli specyfika waszego biznesu jest nietypowa i zastanawiacie się nad budową grupy kapitałowej mającej na celu umożliwienie wam optymalizację podatkową jest to firma, która pozwoli wam to osiągnąć. Wiemy to z doświadczenia naszych klientów, którzy informują nas o swoich sukcesach.

Kontakt

Wszalki kontakt odbywa się przy wykorzystaniu naszego sekretariatu. Jako zaplecze znajduje się tam kancelaria prawna oraz pozostałe usługi istotne podczas prowadzenia działalności w oparciu o spółkę prawa handlowego.

Zerknijcie też na nasz inny artykuł na temat rejestracji spółki.

Sprzedaż spółki — to portal prawniczy, na którym znajdziecie bardzo ciekawe informacje na temat tego w jaki sposób prowadzić sprawy spółek handlowych:

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!