Gotowe Spółki

Gotowe Spółki

Gotowe spółki to doskonały sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pojawiła się nowa strona jednocząca podmioty zajmujące się sprzedażą oraz organizacją spółek. W ofercie znajdują się zarówno spółki polskie jak i zagraniczne.

https://www.gotowespolki.org/

Oferta

Oferta firmy nie ogranicza się tylko do pośrednictwa w zakresie sprzedaży ale także obsługi prawno podatkowej. Głównym celem organizacji jest umożliwienie polskim przedsiębiorcom dostępu do rynków zagranicznych oraz optymalizacji podatkowej. Gotowe spółki aktywnie poszukuje partnerów w całej Polsce i na całym świecie.

Wirtualne biura i księgowość

Gotowespolki.pl zajmuje się także pośrednictwem w zakresie usług wirtualnego biura. Bardzo często ma miejsce sytuacja kiedy klient kupujący spółkę jest zainteresowany także pozyskaniem adresy do prowadzenia działalności gospodarczej. Oferujemy także nasze usługi w połączeniu z innymi elementami jakie mogą okazać się korzystne dla naszych klientów. Jak wiecie można u nas zakupić także usługi podatkowe oraz coworking.

Nasi klienci

Wielu z naszych klientów zainteresowanych jest otworzeniem działalności w Polsce i szuka na to sposobu. Jednym z lepszych rozwiązań jest założenie lub zakup spółki z o.o. Pozwala to na natychmiastowe rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dodatkowo struktura polegająca na połączeniu spółki komandytowej razem z spółką z o.o. umożliwia ograniczenie odpowiedzialności materialnej członkóœ zarządu za zobowiązania spółki.

Spółki

Więcej na ten temat możecie się dowiedzieć tutaj: SPÓŁKI

Na naszym blogu możecie regularnie czytać nowe artykuły na temat spółek, księgowości, podatków etc.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!