Niemiecka wersja naszej strony!

Zobaczcie jak wygląda Niemiecka wersja naszej strony! Jak wiecie od dłuższego czasu rozwijamy naszą stronę internetową. Zależy nam na tym żeby być widocznym w sieci! 😀 Konsekwencją naszych celów jest uzupełnianie tłumaczeń naszej strony na różne języki. Jak wiecie na samym początku przygotowaliśmy tłumaczenie na język angielski. W następnej kolejności przygotowano dla nas tłumaczenie na język rosyjski. I nareszcie przyszedł czas na:

Tłumaczenie strony na język niemiecki!!! 😀

Jak wiecie do Poznania przyjeżdża coraz większa liczba obcokrajowców. Między innymi Niemców. Duża część z nich jest zainteresowana rozpoczęciem działalności gospodarczej w Polsce. Łączy się to z zakupem lub założeniem spółki z o.o. oraz zakupem Wirtualnego Biura. Oczywiście zrobimy wszystko żeby ułatwić im ich biznesowe przedsięwzięcia.

Biznesmeni i Managerowie

Większość z Niemców przyjeżdżających do Polski do Poznania to osoby oddelegowane do pracy przez swoje firmy. Większość z nich to specjaliści lub managerowie niemieckich firm posiadających swoje fabryki na terenie Poznania. Współpraca gospodarcza pomiędzy Polską, a Niemcami koncentruje się w dużej mierze w Poznaniu. Jeśli się zastanowić przez chwilę to wiele znanych niemieckich marek posiada swoje siedziby w naszym mieście lub zakłady przemysłowe. Widać to bardzo dobrze kiedy ktoś jedzie trasą szybkiego ruchu wokół metropolii.

Polsko Niemieckie Koło gospodarcze w Poznaniu

Wśród firm, które współpracują w ramach tej organizacji to między innymi:

Inwestycje

Bardzo interesujący jest tutaj fakt tego, że większość biznesmenów którzy zainwestowali pieniądze w Polsce. Ponad 80% z nich twierdzi, że inwestycja w Polsce była bardzo dobrą decyzją. Powoduje to bardzo nasilony wzrost inwestycji zagranicznych w Polsce. Polska w dużej mierze korzysta z licznych zagranicznych inwestycji bezpośrednich. Efekty tego widać już od początku lat 90-tych. Spowodowało to znaczący wzrost polskiej gospodarki i przełożyło się na naszą renomę na arenie międzynarodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.