Niemiecka wersja naszej strony!!!

Niemiecka wersja naszej strony!

blank

Zobaczcie jak wygląda Niemiecka wersja naszej strony! Jak wiecie od dłuższego czasu rozwijamy naszą stronę internetową. Zależy nam na tym żeby być widocznym w sieci! 😀 Konsekwencją naszych celów jest uzupełnianie tłumaczeń naszej strony na różne języki. Jak wiecie na samym początku przygotowaliśmy tłumaczenie na język angielski. W następnej kolejności przygotowano dla nas tłumaczenie na język rosyjski. I nareszcie przyszedł czas na:

Tłumaczenie strony na język niemiecki!!! 😀

Jak wiecie do Poznania przyjeżdża coraz większa liczba obcokrajowców. Między innymi Niemców. Duża część z nich jest zainteresowana rozpoczęciem działalności gospodarczej w Polsce. Łączy się to z zakupem lub założeniem spółki z o.o. oraz zakupem Wirtualnego Biura. Oczywiście zrobimy wszystko żeby ułatwić im ich biznesowe przedsięwzięcia.

Biznesmeni i Managerowie

Większość z Niemców przyjeżdżających do Polski do Poznania to osoby oddelegowane do pracy przez swoje firmy. Większość z nich to specjaliści lub managerowie niemieckich firm posiadających swoje fabryki na terenie Poznania. Współpraca gospodarcza pomiędzy Polską, a Niemcami koncentruje się w dużej mierze w Poznaniu. Jeśli się zastanowić przez chwilę to wiele znanych niemieckich marek posiada swoje siedziby w naszym mieście lub zakłady przemysłowe. Widać to bardzo dobrze kiedy ktoś jedzie trasą szybkiego ruchu wokół metropolii.

Polsko Niemieckie Koło gospodarcze w Poznaniu

Wśród firm, które współpracują w ramach tej organizacji to między innymi:

Inwestycje

Bardzo interesujący jest tutaj fakt tego, że większość biznesmenów którzy zainwestowali pieniądze w Polsce. Ponad 80% z nich twierdzi, że inwestycja w Polsce była bardzo dobrą decyzją. Powoduje to bardzo nasilony wzrost inwestycji zagranicznych w Polsce. Polska w dużej mierze korzysta z licznych zagranicznych inwestycji bezpośrednich. Efekty tego widać już od początku lat 90-tych. Spowodowało to znaczący wzrost polskiej gospodarki i przełożyło się na naszą renomę na arenie międzynarodowej.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!