Wirtualne biuro z salą konferencyjną

Wirtualne biuro z salą konferencyjną

Co najbardziej wyróżnia Clockwork jeśli chodzi o ofertę wirtualnego biura? Odpowiedź jest prosta. Oferujemy równocześnie usługę wirtualnego biura oraz fizyczne pomieszczenia gdzie można prowadzić firmę oraz dużą salę konferencyjną umożliwiającą duże spotkanie.

blank

Wiele wirtualnych biur jest dodatkiem do usługi księgowej lub innej usługi rachunkowej. My jednak prowadzimy szerszą działalność i oferujemy coworking dla naszych klientów. Jest to duża przewaga ponieważ mogą oni bardzo łatwo zamienić wirtualny biznes na biznes zatrudniający pracowników. Mogą oni pracować w biurze wynajętym w naszej lokalizacji.

Jeśli masz większe ambicje i chcesz zorganizować konferencję w trakcie której zaprezentujesz swoją firmę – możesz to zrobić w clockwork. Mamy salę konferencyjną, która ma możliwość pomieścić ok. 20 osób. W sale znajduje się cały sprzęt potrzebny do przeprowadzenia konferencji – rzutnik, duża biała tablica do wyświetlania slajdów oraz możliwość przyciemnienia sali przez zasłony.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat warunków jakie oferujemy zerknijcie do zakładki KONTAKT. Tam znajduje się numer telefonu i email pod którymi możecie się z nami skontaktować. Natomiast w dziale GALERIA można zobaczyć jak wyglądają nasze wnętrza.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!