Biuro na godziny

Biuro na godziny

Dlaczego tak dużo osób wybiera wynajem biura na godziny? Jakie są przyczyny popularności coworkingu? Dlaczego biurko na godziny zaczyna być standardem jeśli chodzi o pracę programistów i architektów? Sprawdziliśmy to dla was! Czytajcie dalej!

Cennik naszego biura

Coworking nie jest niczym nowym. Pierwsze biuro coworkingowe powstało w Berlinie w 1995 roku => C-Base. Teraz świat jest przepełnionwy biurami coworkingowymi. W zasadzie nie ma w europie miasta gdzie nie ma przynajmniej jednego biura coworkingowego. W samym Poznaniu posiadamy ponad 20 biur coworkingowych i wszystko wskazuje na to, że ich liczba będzie rosła.

Zapytaliśmy osoby wynajmujące u nas biurko na godziny dlaczego zdecydowały się na ten typ usługi. Oto ich odpowiedzi.

Kontakt do nas

blank

Ruch i lokalizacja

“Nigdy nie wiem gdzie będę i co będę robiła jutro. Zawsze jestem w ruchu i dużo podróżuje. Za każdym razem kiedy jestem w Poznaniu wynajmuję biurko w Clockwork ponieważ mam blisko do centrum. Cena jest naprawdę dobra i znam tutaj już większość ludzi. Bardzo mi się podoba kiedy przychodzę i widzę znajome twarze. Zawsze dowiem się czegoś nowego na temat tego co się dzieje w Poznaniu. Nawiązałam już parę bliższych znajomości przez coworking i wydaje mi się że to jest sposób pracy który mi odpowiada.”Marcelina, managerka statystów i aktorów.

Cena

“Wynajmuję biurko na godziny ponieważ jest to tanie. KROPKA. Wiem że chcecie usłyszeć inną odpowiedź, ale tak jest w moim przypadku. Pracuję zdalnie jako programista. Moja firma jest zlokalizowana w Londynie UK i różnica czasu między nami wynosi 1 godzinę, ale mają również filię w Nowym Jorku. Różnica pomiędzy Poznaniem a nowym jorkiem to prawie 10 godzin. Czasami muszę pracować w późnych godzinach. Wynajęcie biurka tylko na ten czas jest dla mnie bardziej opłacalne pod względem finansowym. Opiekuję się też z żoną 13 miesięczną córką i nie mogę całego czasu spędzać w biurze. Muszę być na miejscu przy dziecku. Mieliśmy problemy ze znalezieniem opiekunki i z tego powodu podzieliliśmy się z żoną obowiązkami. Dla mnie to jest czysty rachunek finansowy”Mariusz, programista Java

Elastyczność

“Ja lubię kontakt z ludźmi. Dużo zleceń i nowych klientów uzyskałem dzięki kontaktom w Clockwork. Moja praca to praca z ludźmi i działam tylko z polecenia. Muszę być cały czas ‘w obiegu’ inaczej przestaje się liczyć. Poznań żyje swoimi cyklami. Kiedy jest okres letni znikają studenci ale zaczynają się festiwale. Wtedy mam najwięcej zleceń. To jest świetny czas. Wszystkie swoje filmy montuję po godzinach w biurze. Wypiję kawę, jem obiad i porozmawiam ze znajomymi. Raz mi się zdarzyło siedzieć całą noc bo potrzebowałem mieć cały film gotowy na jutro. Wynajmuje biuro na godziny ponieważ liczy się dla mnie elastyczność.”Marcin, filmowiec i montażysta

Dlaczego wy decydujecie się na wynajem biura na godziny? Jakie są powody, dla których jest to dla was najwygodniejsza opcja. Zostawicie nam swoje odpowiedzi w konetarzach.

Jak wiecie opublikowaliśmy ostatnio nowy dział na naszym blogu dotyczący spółek. Możecie go znaleźć tutaj! Planujemy także opublikowanie nowego działu podatkowego. Napiszcie nam co sądzicie na ten temat.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!