Wirtualne biuro Poznań-Grunwald

Obecnie w Poznaniu znajduje się wiele firm oferujących usługi wirtualnego biura, a także możliwość pracowania w przestrzeni coworkingowej. Takie miejsca znajdują się na mapie Poznania w różnych częściach, czyli na różnych dzielnicach. Wirtualne biuro Poznań-Grunwald to jedno z takich miejsc. Znajduje się na dzielnicy Grunwald, czyli w zachodniej części Poznania. Nazwa dzielnicy została przyjęta po II wojnie światowej dla upamiętnienia bitwy pod Grunwaldem. Grunwald jest jedną z najpopularniejszych dzielnic mieszkalnych w Poznaniu. Jest świetnie połączona z pozostałymi częściami miasta.

A może wirtualne biuro na Jeżycach?

W zupełnie innej dzielnicy, ale sąsiadującej z Grunwaldem znajdują się Jeżyce, sąsiadujące z kolei z Centum miasta. A praktycznie w sercu Jeżyc, czyli 200 m od Rynku Jeżyckiego znajduje się nasze wirtualne biuro, czyli ClockWork. Oprócz prowadzeniem biura i sekretariatu innych firm udostępniamy przestrzenie coworkingowe do pracy. Znajdujemy się w odrestaurowanej poniemieckiej willi z pięknym ogrodem, na który możesz wyjść z kubkiem kawy na kwadrans przerwy. Co wpisuje się bardzo dobrze w architekturę tych okolic. Obok znajdują się odnowione kamienice, a w nich restauracje i kawiarnie oraz bydynki użyteczności publicznej. Jeśli w trakcie pracy będziesz chciał wyjść na obiad, to bardzo dobre położenie naszego biura umożliwi zrobienie sobie przerwy na smaczny obiad i nie tylko z kuchni polskiej. Oprócz tego pozwoli Ci w dogodnym czasie dojechać na spotkanie odbywające się w zupełnej innej części miasta lub wrócić do domu. W okolicy załatwisz także sprawy urzędowe, możesz pójść do kina studyjnego na film oraz szybko dotrzesz na dworzec kolejowy. Polecamy sprawdzić ofertę Wirtualne Biuro Poznań.

Wirtualne biuro Poznań-Grunwald wirtualne biuro clockwork poznań

Clokwork, czyli w jednym miejscu wiele opcji

W zależności od tego czy jesteś typem introwertyka lub ekstrawertyka znajdziesz u nas odpowiednie miejsce dla siebie. Czyli bardziej ustronne lub w przestrzeni otwartej, gdzie będzie przebywało więcej osób, czyli naszych klientów. Pamiętaj, że pracowanie w coworkingu to bardzo dobra okazja do poznania nowych osób. Być może kolejna spotkana u nas, stanie się Twoim nowym i dobrym znajomem, Twoim klientem lub uda Wam się dokonać współpracy. Wszystko zależy od pomysłów oraz od tego, kogo spotkasz 🙂

Sprawdźcie naszą ofertę! Oferta.

Polecamy też zobaczyć strony Coworking Poznań i Galeria.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!