Wirtualne biuro Przeźmierowo

Wirtualne biuro to bardzo dobry pomysł na pomoc w prowadzeniu własnej firmy. Dzięki przekazaniu obsługi sekretaryjnej zewnętrznej firmie, zyska się więcej czasu na zajęcie się ważniejszymi kwestiami. Możesz bardziej skoncentrować się na własnej pracy i poświęcić więcej czasu na projekty, obowiązki, kontakt z klientami. O każdej otrzymanej przesyłce, która przyjdzie na nasz adres zostaniesz od razu poinformowany. Po podpisaniu upoważnienia na odbieranie przesyłek poleconych zaoszczędzisz dużo czasu. Nie będziesz musiał udawać się na pocztę, aby odebrać przesyłkę. I to już od Ciebie zależy czy chcesz, aby nieotwarty list czekał na Ciebie lub otworzymy go i od razu na skrzynkę mailową dostaniesz jego skan.

Wirtualne biuro Przeźmierowo clockwork poznań

Wirtualne biura znajdują się nie tylko w Poznaniu, ale na terenie całej poznańskiej aglomeracji, czyli np. wirtualne biuro Przeźmierowo. Choć sam Poznań liczy ponad 500 tysięcy mieszkańców, to poznańska aglomeracja, do której wliczane są sąsiadujące gminy, liczy aż 900 tysięcy osób. Wliczany jest w to m. in. Swarzędz, Tarnowo Podgórne, Mosina, Luboń, Suchy Las, Czerwonak, Komorniki.

Wirtualne biuro ClockWork, czyli w sercu Jeżyc

Decydując się na skorzystanie z usług wirtualnego biura dobrze jest wybrać takie, które znajduje się w dobrej lokalizacji. Jest to taka, do której łatwo dojechać. Zarówno ze swojego domu jak i ze spotkania z klientem. Z tego powodu wirtualne biuro ClockWork jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Mieści się ono praktycznie w sercu dzielnicy Jeżyce, do której dobrze dojechać samochodem z kadego miejsca w Poznaniu, jak i komunikacją miejską. 200 m od naszej firmy znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Dodatkowo w bliskim sąsiedztwie znajduje się dworze kolejowy. 

Wirtualne biuro Przeźmierowo clockwork poznań

Oprócz wirtualnego biura znajduje się u nas przestrzeń coworkinfgowa, czyli udostępniamy miejsce do pracy. Jest ono czynne całą dobę. Jeśli będziesz chciał zostać tutaj dłużej, czyli do późnej nocy lub będziesz chciał przyjść wcześnie rano – jest to możliwe! Nasze drzwi są zawsze otwarte. W naszej kuchni zawsze znajduje się herbata i kawa. A zatem nie musisz przychodzić do nas z kawą kupiona w jednej z sąsiadujących kawiarni. Oprócz tego, możesz skorzystać z drukarki oraz skanera. A gdybyś chciał przeprowadzić prezentację dla grupy osób, bez problemu zrobisz to u nas. 

Sprawdźcie naszą ofertę! Oferta.

Polecamy też zobaczyć strony Coworking Poznań i Galeria.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!