Wirtualne biuro

Idea wirtualnego biura powstała w latach 90. w Stanach Zjednoczonych. Pomysłodawcą tej koncepcji jest Ralph Gregory, działający jako inwestor venture capital. Na codzień pracował w domu i tym samym nie potrzebował posiadania przestrzeni biurowej. Jednakże posiadał swoją sekretarkę, która po przekazywała jemu nie tylko telefony, ale wszystkie inne ważne informacje. Przyniosło to duże ułatwienie oraz usprawniało pracę, ponieważ mógł się on bardziej skoncentrować na najistotniejszych kwestiach. A to z kolei narodziło myśl, że w ten sposób mogłyby pracować inne osoby. I tak właśnie powstało wirtualne biuro.

Dlaczego warto skorzystać z wirtualnego biura?

Wirtualne biuro bardzo dobrze sprawdza się, jeśli prowadzi się jednoosobową działalność gospodarczą, ale także, jeśli zatrudniasz kilka osób pracujących zdalnie i nie potrzebujesz posiadania własnego biura. Największą jego zaletą jest fakt, że obowiązki związane z prowadzeniem sekretariatu przekazywane są innej, zewnętrznej firmie. Tym samym nie trzeba zatrudniać sekretarki oraz wynajmować przestrzeni, w której znajdowałoby się biuro, co wiąże się z dużymi kosztami. Jak wiadomo osoba prowadząca działalność może sama zajmować się tym tematem, ale dobrze wiemy, że posiadając firmę ma się bardzo dużą liczbę obowiązków i rzeczy do wykonania. Z tego powodu dobrze jest skoncentrować się na najważniejszych sprawach. 

Wirtualne biuro clockwork poznań

Wirtualne biuro to szansa dla osób, które dopiero otwierają firmę

Oprócz tego wirtualne biuro to także wielkie ułatwienie dla osób, które dopiero chcą otworzyć własną firmę, ale tym samym nie chcą wynajmować biura ani rejestrować działalności na adres domowy. Wirtualne biuro udostępnia swój adres, na który można zarejestrować działalność. Jest to zgodne z prawem. To nie wszystkie rzeczy jakie oferuje ClockWork. U nas znajduje się także przestrzeń coworkingowa, czyli udostępniamy miejsca do pracy. Oznacza to, że możesz przyjść do nas i popracować, kiedy tylko będziesz chciał, ponieważ jesteśmy otwarci przez całą dobę. Dodatkowo prowadzimy także księgowość, więc wirtualne biuro może stać się dla Ciebie miejscem, gdzie zrobisz wiele rzeczy związanych ze swoją działalnością. Możesz nas odwiedzić, przynosząc faktury do rozliczenia, a następnie udać się do pokoju, w którym będziesz pracował. A największym pozytywnym zaskoczeniem dla Ciebie i naszych klientów jest fakt, iż ilość oferowanych przez nas usług wiąże się z niskimi kosztami.

Sprawdźcie naszą ofertę! Oferta.

Polecamy też zobaczyć strony Coworking Poznań i Galeria.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!