Zalety wirtualnego biura Poznań

Wirtualne biura są odpowiedzią na przepisy prawa, zgodnie z którymi każda działalność gospodarcza musi posiadać swoją własną siedzibę.

Doskonale wiemy, z jakimi trudnościami i nakładami finansowymi związane jest rozwijanie własnego biznesu. Właśnie z tego powodu oferujemy wynajem wirtualnego biura, dzięki któremu przedsiębiorca może zapomnieć o wielu przeciwnościach. Z jakiego powodu? Jakie korzyści oferujemy?

Wirtualne biuro Poznań – szereg udogodnień

Oferujemy wynajem adresu do rejestracji jednoosobowej działalności, fundacji czy spółki. Jako przedsiębiorca nie musisz fizycznie pojawiać się w biurze, by dopełniać formalności, związanych z Twoją firmą. Nasze usługi polegają na outsourcingu obsługi biurowej. W zależności od oferty, na którą się zdecydujesz w biurze odbierzemy za Ciebie pocztę, poinformujemy Cię o wszelkich przesyłkach, skierujemy Twoich interesantów prosto do Ciebie.

Decydując się na wynajem wirtualnego biura otrzymujesz przede wszystkim fizyczny adres, aby móc zarejestrować własną działalność gospodarczą. Wszelkie działania wykonują za Ciebie pracownicy biura, którzy urzędują stale pod adresem naszego biura. Główne udogodnienie to oczywiście oszczędność! Wynajmując wirtualne biuro nie ponosisz wysokich kosztów. Nie opłacasz zobowiązań miesięcznych związanych z czynszem, opłatami za media czy rachunkami za energię elektryczną. Ponadto nie opłacasz wynagrodzeń dla pracowników biurowych, którzy świadczą dla Ciebie usługi. Dodatkowo możesz korzystać z przestrzeni biurowej i sal konferencyjnych, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Temat korzyści płynących z wynajęcie wirtualnego biura rozszerzony został tutaj: Wirtualne biuro jako siedziba firmy. Zapoznaj się, bo warto!

Wirtualne biura Poznań – podsumowanie

Podsumowując, w zależności od wybranej oferty wynajmu wirtualnego biura otrzymujesz:

  • adres do rejestracji działalności gospodarczej
  • adres do korespondencji
  • obsługę poczty przychodzącej
  • powiadomienia o poczcie
  • przestrzeń biurową
  • możliwość organizacji spotkań z klientami w siedzibie wirtualnego biura
  • możliwość wykonywania innych czynności biurowych (skanowania, drukowania).

Z tego powodu warto, abyś zapoznał się z ofertą i upewnił się w przekonaniu, że to właściwe rozwiązanie!

Sprawdźcie naszą ofertę! Oferta.

Polecamy też zobaczyć strony Coworking Poznań i Galeria.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!