Tanie wirtualne biuro

Prowadzenie firmy wiąże się z wysokimi kosztami, które trzeba ponosić każdego miesiąca. Zaliczany jest do tego wynajem biura, opłacanie rachunków za media, łącze internetowe. Wielu przedsiębiorców nie zatrudnia sekretarek, aby zaoszczędzić pieniądze oraz uznają, że wszystkim zajmą się sami. W efekcie końcowym przedsiębiorca ponosi wydatki i ma dużo obowiązków na swojej głowie. A w sytuacji, gdy na codzień do własnej pracy nie potrzebuje przestrzeni biurowej, prowadzi firmę w miejscu swojego zamieszkania, ponieważ bez sensu jest, aby ponosić niepotrzebne koszty. Najlepszym wyjściem z sytuacji jest skorzystanie z najlepszej możliwości, a jest nią tanie wirtualne biuro.

Tanie wirtualne biuro clockwork poznań

Czym zajmuje się nasze wirtualne biuro?

To miejsce, gdzie prowadzimy sekretariaty firm. Nasi pracownicy m. in. odbierają telefony, korespondencję, która nieotwarta czeka na adresata lub wysyłamy jej skan na skrzynkę mailową. Zajmiemy się także innymi kwestiami, które nam przekażesz. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania! 🙂 

Wirtualne biuro to nie tylko sekretariat 

W naszym wirtualnym biurze ClockWork zajmujemy się prowadzeniem księgowości, co sprawia, że więcej załatwisz u nasz spraw. Przychodzisz do nas, odbierasz korespondencję i zostawiasz swoje faktury do rozliczenia. Oprócz tego znajduje się u nas przestrzeń coworkingowa, czyli miejsca do pracy, więc następnie możesz udać się do wybranego przez siebie biurka i popracować. Wiele rzeczy w jednym miejscu. A największa zaletą jest fakt, że wirtualne biuro to bardzo tanie rozwiązanie i duża oszczędność czasu. 

Tanie wirtualne biuro clockwork poznań

Wirtualne biuro także dla osób, które dopiero otwierają firmę

Jeśli chcesz otworzyć firmę i dobrze wiesz, że do prowadzenia jej nie potrzebujesz przestrzeni biurowej, ale jednak zależy Ci na dobrym adresie na wizytówkach, pomożemy w tym. A konkretniej udostępniamy nasz adres do zarejestrowania Twojej firmy. Jest to legalne i zgodne z prawem. Wielu naszych klientów korzysta z tego rozwiązania. Oprócz zyskania dobrego adresu do Twojej strony internetowej oraz wizytówek, oddzielasz życie prywatne od zawodowego. 

Sprawdźcie naszą ofertę! Oferta.

Polecamy też zobaczyć strony Coworking Poznań i Galeria.

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!