Dom Kultury „Na Pięterku” Poznań

Dom Kultury “Na Pięterku” znajduje się w dzielnicy Żegrze w Poznaniu. Jest to instytucja zajmująca się organizacją różnorodnych wydarzeń kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych dla społeczności lokalnej. Ich oferta może obejmować koncerty, wystawy sztuki, spektakle teatralne, warsztaty, spotkania literackie i wiele innych.

Miejsce to ma na celu promowanie kultury, sztuki i edukacji poprzez organizowanie różnorodnych aktywności dla mieszkańców Poznania. Często współpracuje z artystami, grupami teatralnymi, muzykami i innymi twórcami, aby zapewnić różnorodność i jakość swoich wydarzeń.

Dom Kultury “Na pięterku” – dane kontaktowe

Ważne jest, aby sprawdzić aktualne informacje na temat Domu Kultury “Na Pięterku” w Poznaniu, takie jak program wydarzeń, godziny otwarcia i ewentualne zmiany organizacyjne, korzystając z oficjalnej strony internetowej, lokalnych informatorów kulturalnych lub kontaktując się bezpośrednio z domem kultury.

Warto odwiedzić ich stronę żeby, zobaczyć co się u nich aktualnie dzieje oraz co mają w swoich planach – Dom Kultury “Na Pięterku”

Facebook – Dom Kultury “Na Pięterku”

Oferta i Plan zajęć

Centrum Informacji Kulturalnej

Adres:

os. Orła Białego 5 , 61-251 Poznań

Telefon:

61 879 63 11Tak jak widzicie na załączonej mapie znajduje się on na Osiedlu Młodych. Tutaj jest też oficjalna strona Osiedla Młodych w Poznaniu.

CIEKAWOSTKA!!! W Zduńskiej Woli znajduje się Dom Klutury o identycznej nazwie – Zerknijcie na ich stronę www.

Nasze Wirtualne Biuro Poznań aktywnie wspiera rozwój kulturalny w Poznaniu i Polsce. Tak jak wiecie od czasu do czasu publikujemy artykuły dotyczące wydarzeń jakie mają miejsce w naszym biurze oraz w współpracy z naszymi partnerami.

W naszej serii dotyczącej Ciekawe Miejsca w Poznaniu znajdziecie wiele innych miejsc, które warto odwiedzić w naszym cudownym mieście. W najbliższym czsie przygotujemy dla was bardzo dokładną liste miejsc jakie są warte uwagi. Wszsytko to po to by łatwiej wam było postanowić jak chcecie spędzić czas.

Jak zawsze zapraszamy was też do odiwedzenia naszej strony Coworking Poznań gdzie możecie znaleźć dla siebie miejsce do pracy. W wypadku dodatkowych pytań zapraszamy was do KONTAKTU!!! 😀

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!