Nasze biura

Nasze Biura mieszczą się w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. W Warszawie Posiadamy trzy lokalizacje. Wykupując nasz pakiet uzyskujesz dostęp do wszystkich naszych lokacji w sposób nieograniczony.

ClockWork – Wirtualne Biuro Poznań i Coworking Poznań

ul. Słowackiego 55/1
60-521 Poznań

+48 790 840 670

poznan@clockwork.com.pl

ClockWork – Wirtualne Biuro Warszawa – Mokotów

ul. Ksawerów 3
02-656 Warszawa

+48 730 150 370

biuro@clockwork.com.pl

ClockWork – Wirtualne Biuro Warszawa – Ursynów

ul. Zamiany 8/202
02-786 Warszawa

+48 530 901 194

biuro@clockwork.com.pl

ClockWork – Wirtualne Biuro Warszawa – Centrum

ul. Twarda 1
00-114 Warszawa

+48 790 840 670

biuro@clockwork.com.pl

Clockwork stawia na elastyczność. Jeśli z jakiegoś powodu często pracujesz w Warszawie i Poznaniu to jesteśmy dla ciebie doskonałym wyborem. Wynajmując dostęp do jednej lokacji uzyskujesz dostęp do wszystkich pozostałych!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Clockworku w Warszawie ZERKNIJ TUTAJ.

Zobacz jak wyglądają nasze lokalizacje w Warszawie.

Centrum – ul. Twarda 1

Mokotów – ul. Ksawerów 3

Ursynów – ul. Zamiany 8

Clockwork jest innowacyjnym połączeniem wielu usług równocześnie. Wirtualne Biuro w Poznaniu oraz sale konferencyjne w jednym. Bardzo zależy nam na tym aby utrzymać elastyczność naszych usług oraz zdobyć twoje zaufanie.

Clockwork przywiązuje dużą uwagę do doskonałych Poznańskich tradycji biznesowych. Poznań od zawsze stanowił kolebkę polskiego Kapitalizmu i był jednym z najbardziej uprzemysłowionych miast. Świetnym przykładem są Zakłady przemysłu Metalurgicznego im. Hipolita Cegielskiego. Powstawały tutaj liczne zakłady przemysłu motoryzacyjnego, chemicznego oraz hutniczego.

W okresie II RP Poznań był uznawany za jedno z najbardziej uprzemysłowionych miast, a Przemysłowy okręg poznański za jeden z najważniejszych. W 1921 r. w zakładach przemysłowych na terenie Poznania zatrudnionych było ok 1/4 mieszkańców. Poznańskie zakłady z powodzeniem konkurowały z Niemieckimi. Ze względu na dobrą komunikację oraz infrastrukturę kolejową duża część produktów rodzimego przemysłu była sprzedawana za granicą.

„Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.” – Gaspar Józef Hipolit Cegielski

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!