Wirtualne Biuro Poznań jesteśmy najlepsi. Dowiedz się dlaczego!

Oferujemy jedyne w swoim rodzaju połączenie usług wirtualnego biura oraz fizycznej lokacji indywidualnie dostosowanej do twojego harmonogramu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na elastyczności oraz utrzymaniu niskich kosztów – to nasze wirtualne biuro i coworking są dla ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Na naszą ofertę składa się wirtualne biuro, gabinet coachingowy, coworking oraz sale konferencyjne. ZOBACZ NASZE WNĘTRZA TERAZ!!! Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na wyrobienie sobie marki i duża część z naszych Clockworkowiczów to powracający klienci. Część z firm rozwijająca się pod naszym dachem urosła tak bardzo, że niestety musieli się od nas wyprowadzić. Życzymy im powodzenia i równocześnie traktujemy to jako rekomendację jakości naszych usług.

Co nas wyróżnia?

Oferujemy unikatowe połączenie usługi wirtualnego biura z dostępem do nowoczesnej infrastruktury biznesowej. Jeśli programujesz lub pracujesz w szeroko rozumianej branży IT to musisz wiedzieć, że posiadamy szybki internet oparty o symetryczny światłowód.

Nasze sale konferencyjne są przystosowane do zajęć coachingowych lub spotkań rad nadzorczych spółek handlowych. Udostępniamy na miejscu projektor oraz tablice. Całość umeblowania sal jest łatwa do przenoszenia, dzięki czemu możemy ją przystosować bezpośrednio przed twoim przyjazdem.

Wirtualne Biuro

Usługa wirtualnego biura składa się na adres korespondencyjny połączony z odbiorem poczty, a także adres rejestracyjny. Możesz go wykorzystać na wizytówce lub dla celów marketingowych. Zaletą naszej lokalizacji jest obecność placówek urzędów skarbowych w pobliżu co bardzo ułatwia rozliczenia podatkowe. Dodatkowo w naszym sąsiedztwie znajdują się biura rachunkowe dzięki czemu łatwiej będziesz mógł sobie poradzić z fizycznym zarządzaniem dokumentacją.

Gabinet coachingowy to miejsce gdzie można prowadzić indywidualne lub grupowe szkolenia w małej salce w ciszy i spokoju. Jeśli jesteś psychologiem lub prowadzisz innego rodzaju poradnię, jest to miejsce dokładnie dla ciebie. Ciche, spokojne, z dużą kanapą i oświetlone naturalnym światłem z widokiem na ogródek.

Księgowość

Oferujemy także usługę prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz pełną księgowość dla przedsiębiorstw oraz spółek prawa handlowego. PIERWSZY MIESIĄC GRATIS! Współpracujemy z doświadczonym biurem rachunkowym o bardzo dobrej renomie w Poznaniu oraz poza nim. Każdy klient indywidualnie ustala ceny razem z zakresem usług. Biuro oferuje gotowe pakiety usług oraz usługi dopasowane do twoich potrzeb.

Godziny Otwarcia

Posiadamy kadrę na miejscu, u której możesz uzyskać wszelkie potrzebne informacje na temat aktualności oraz ważnych wydarzeń jakie odbywają się w Poznaniu oraz naszej okolicy. Nasza usługa Coworking Poznań jest dostosowana do twoich potrzeb. Sekretariat jest czynny od 09:00 do 17:00. W wyjątkowych wypadkach sekretariat jest czynny także w godzinach wieczornych oraz w weekendy w zależności od indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Wynajmując u nas biurko otrzymujesz kartę magnetyczną pozwalającą ci korzystać z naszych pomieszczeń w zależności od twoich potrzeb. Clockwork jest otwarty 24/7 – jeśli pilnie potrzebujesz załatwić coś nawet w nocy nie stanowi to dla nas problemu. Sprawdź dostępność w kalendarzu online!

Cześć z naszych klientów to osoby pracujące zdalnie dla zagranicznych korporacji, którym zależy na możliwości korzystania z biura w późnych godzinach lokalnych.

ClockWork Coworking

Informacje prawne:

Regulamin Sklepu Internetowego

Polityka Prywatności

Kontakt

Zamów ONLINE – Wirtualne Biuro Umowa Roczna – 2 miesiące gratis

Zamów ONLINE – Wirtualne Biuro Umowa Miesięczna

Oferta – Coworking

Oferta – Sala konferencyjna