Coworking Poznań

Jeśli szukasz stałego miejsca do pracy lub potrzebujesz wynająć biurko na godziny Clockwork Coworking Poznań jest dla ciebie doskonałym wyborem. Działamy na rynku już od ponad 3 lat i w naszym biurze miała okazję pracować pokaźna grupa osób.

Nasz Coworking oferuje sale konferencyjne, gabinety coachingowe i pomieszczenia współdzielone. Dokładny wygląd naszych pomieszczeń możecie zobaczyć w naszej Galerii. Jako jedni z niewielu posiadamy nasze biuro otwarte 24/7. Wynajmując u nas miejsce otrzymujesz kartę magnetyczną umożliwiającą dostęp do pomieszczeń w dowolnym momencie.

Coworking Poznań jest usługą, dzięki które już paru naszych klientów zbudowało duże firmy. Traktujemy to jako rekomendację naszych usług. Dla naszych klientów najważniejsza jest elastyczność oferty. Pozwala to im wybrać odpowiednią usługę dopasowany do ich potrzeb. Usługa Coworking Poznań składa się z różnych pakietów:

  • Firma START
  • Copywriter
  • Freelance
  • Cowork

Coworking Poznań – Elastyczna oferta

Każdy z nich umożliwia korzystanie z naszych pomieszczeń przez określony czas. Jeśli potrzebujesz wynająć biuro coworking na parę godzin w tygodniu skorzystaj z pakietu Firma START lub Copywriter. Jeśli jednak planujesz spędzać z nami więcej czasu pakiet Freelance lub Coworking jest dla ciebie.

Nasz coworking poza dostępem do sal oferuje także infrastrukturę biznesową. Posiadamy szybki internet 1 gigabit symetryczny światłowód. Nasze sale konferencyjne są w pełni wyposażone w rzutniki oraz tablice pozwalające na sprawne prowadzenie spotkań biznesowych.

W wolnych chwilach lubimy odpoczywać w naszym ogródku. Jeśli jesteś z tych osób które lubią dobre jedzenie możesz skorzystać z naszej kuchni lub stołować się w jednym z wielu miejsc znajdujących się w okolicach. W naszej okolicy znajdują się takie miejsca jak Ciuciu Paj, Falla, Wypas i Krowi Placek.

W przypadku kiedy jesteś freelancerem i zdecydujesz się na założenie działalności możemy ci pomóc w prowadzeniu wirtualnego biura połączonego z odbiorem poczty oraz wirtualnym adresem korespondencyjnym. Więcej na ten temat możesz znaleźć tutaj.

Kontakt

[yasr_visitor_votes size=”large”]
Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!