Wirtualne Biuro Kraków Cennik

Ze względu na częste zapytania postanowiliśmy dzisiaj z wami omówić poszczególne elementy znajdujące się w cenniku Wirtualne Biuro Kraków. Znajdziecie tam dokładne informacje na temat poszczególnych pozycji oraz pakietów jakie są dla was oferowane. Dzięki temu liczymy że wasza decyzja na temat usług jakie możecie uzyskać będzie bardziej poinformowana. Więcej informacji znajdziecie na stronie wirtualne biuro Kraków.

Wirtualne biuro i adres rejestracyjny

Wirtualne biuro i adres rejestracyjny to jedne z podstawowych usług jakie możecie uzyskać w wirtualne biuro Kraków. Jest to najczęściej wybierana opcja przez naszych klientów. Adres rejestracyjny połączony z obsługa poczty to usługa wirtualnego biura. Jest ona możliwa do zakupienia w dwóch postaciach. Rocznej oraz miesięcznej. W postaci rocznej macie możliwość opłacenia całego pakiety jednorazowo dzięki czemu cena miesięczna usług po przeliczeniu jest zdecydowanie tańsza. W przypadku usługi miesięcznej macie większą elastyczność zarządzania swoim czasem, ale stawka miesięczna jest w tym przypadku większa. Stawka za rok wynosi 550 zł NETTO, natomiast za miesiąc to 55 zł NETTO. Dzięki temu macie możliwość zaoszczędzić dwa miesiące w płatnościach. 

Sala konferencyjna

Wynajem sali konferencyjnej jest zależny od metrażu. Na chwilę obecną mamy możliwość zaoferowania wam sali dla 12 i 20 osób. O obu salach spokojnie przeprowadzicie swoje szkolenia lub konferencje Posiadamy wyposażenie potrzebne do prowadzenia tego typu szkoleń. Mamy projektor, rzutnik, wyświetlacze oraz tablice. W zależności od waszej potrzeby będziecie mogli skonfigurować stoły oraz siedzenia w zależności od tego jakie są w tym zakresie potrzeby. W przypadku waszego zainteresowania możecie skorzystać z naszej kuchni lub zamówić zewnętrzny catering.

Coworking

Catering to usługa która jest bardzo elastyczna pod względem lokalizacji oraz tego w jaki sposób zarządzać czasem jaki opłacacie w swojej ofercie. Nasz minimalny pakiet pozwala wam wynająć biurko już od 100 zł netto miesięcznie. W tym przypadku otrzymujecie dostęp do biura bez przypisania go indywidualnie do waszej osoby. Możecie też skorzystać z naszej oferty i wynająć biurko na stałe w cenie 500 zł miesięcznie.

Pakiety

Usługa coworkingowa jest podzielona na pakiety. Każdy z nich pozwala wam na korzystanie z przestrzeni coworkingowej w innym zakresie. Pakiety dostępne w wirtualne biuro Kraków nazywają się tak samo jak te u nas.

  • Start,
  • Copywriter,
  • Freelance,

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!