Coworking na Jeżycach

Coworking na Jeżycach.

Jeżyce to wyjątkowa dzielnica Poznania. Pełna historii i piękna. Część z was może zapewne powiedzieć “Tu się urodziłem”! Tutaj też się mieści nasz biuro coworkingowe. Na ulicy Słowackiego 55/1 w pięknej przedwojennej kamienicy. Jest z nią związana historia właściciela tego lokalu ale o tym postaramy się napisać innym razem.

Nazwa Jeżyce pochodzi najprawdopodobniej od imienia Jerzy. Na przestrzeni wieków nazwa ta była pisana odmiennie ze względu na burzliwą historię Polski i Poznania. Poprzednie nazwy Yssycz, Issyce, Giżyce, Gyżyce, Iżyce, Jerzyce, Jersitz sugerują wpływy Polskie i Niemieckie.

 blank

Coworking na Jeżycach to hasło przewodnie naszej firmy. Dlaczego?

Z paru bardzo ważnych powodów. Jeżyce są doskonale zlokalizowane w Poznaniu. Są blisko centrum, ale nie są w samym centrum. Oznacza to że bardzo łatwo się z nich przedostać w każde miejsce i uniknąć zakorkowanych ulic. Z tego też powodu panuje u nas cicha i spokojna atmosfera. Boczna uliczka z dala od tłumu ludzi i ruchu samochodów.

Niedaleko od naszej lokalizacji znajduje się park gdzie można udać się na relaksujący spacer. Taki sam spacer można też odbyć wzdłuż ulicy prowadzącej w kierunku mostu teatralnego kończącej się filharmonią Poznańską. Po drodze można dokonać zakupów w pobliskich sklepach lub w jednej z cukierni.

Jeśli mówimy już o jedzeniu to coworking na Jeżycach ma pod tym względem wiele do zaoferowania. W pobliżu naszej lokalizacji znajduje się bardzo dużo restauracji. Po pierwsze możecie odwiedzić dwie wegańskie restauracje nazywające się Falla i Wypas. Wiele osób korzystających z naszych coworking space stołuje się tam bardzo często. Jeśli jesteście zainteresowani czymś z północy europy w takim razie Oda jest czymś dla was. Znajdziecie tam chipsy z renifera oraz przepyszne burgery rybne. Oczywiście nie możemy zapomnieć o CiuCiuPaj. Miejscu do, którego zaglądamy przynajmniej raz na tydzień. Ich menu jest głównie wegańskie, ale posiadają również doskonałe dania mięsne takie jak Curry z Kurczakiem. Na sam koniec możecie skosztować ich deserów.

Coworking na jeżycach to był pomysł, który zrodził nam się w głowie przez długi czas. Początkowo nie wiedzieliśmy co zrobić z tą nieruchomością i jak to wszystko ma wyglądać. Przez pewien czas zastanawialiśmy się nad wynajmem, ale na tak dużą przestrzeń trudno nam było cokolwiek znaleźć. Doszliśmy do wniosku, że biuro coworkingowe połączone z ofertą wirtualnego biura może się okazać strzałem w dziesiątkę. Jak postanowiliśmy tak zrobiliśmy. Teraz jesteśmy w trakcie remontu. Przybywa nam klientów, a my sami jesteśmy szczęśliwi, że robimy coś dobrego dla Poznania.

ZOBACZ NAS CENNIK

Dodaj komentarz

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!