Implanty Poznań

Implanty dentystyczne Poznań to rodzaj zabiegu chirurgicznego, który polega na umieszczeniu sztucznych korzeni zębów w kości szczęki, w celu podparcia zastępczego zęba lub mostu. Są popularnym rozwiązaniem dla osób, które straciły jeden lub więcej zębów w wyniku urazu, choroby lub innych czynników. W Poznaniu są kliniki, które z najwyższą starannością wykonują zabiegi implantacyjne i świadczą usługi przygotowujące do zabiegu, jak np. odbudowa kości w przypadku jej zaniku.  Umów się na wizytę do kliniki Stankowscy Białach i zobacz co możemy Ci zaoferować. Zacznij cieszyć się życiem z nowymi implantami zębów.

Implanty dentystyczne Poznań – jakie są zalety tego rozwiązania?

Implanty dentystyczne Poznań mają wiele zalet w porównaniu z innymi metodami leczenia brakujących zębów. Poniżej przedstawiamy pięć głównych korzyści płynących z ich stosowania:

  1. Poprawiają wygląd uśmiechu, ponieważ wyglądają jak naturalne zęby, a tym samym zwiększają pewność siebie u osób z brakującymi zębami.
  2. Zapewniają trwałe i stabilne uzupełnienie brakujących zębów. Implanty dentystyczne są trwalsze i bardziej stabilne niż protezy czy mosty, ponieważ są mocowane bezpośrednio do kości szczęki.
  3. Umożliwiają naturalne odczucia smakowe i fizjologiczne. Pozwalają na naturalne odczuwanie smaku i temperatury, ponieważ są zintegrowane z kością szczęki.
  4. Poprawiają funkcję żucia. Brak zębów może utrudnić prawidłowe żucie i trawienie pokarmów, co może prowadzić do problemów zdrowotnych. Implanty dentystyczne pozwalają na poprawę funkcji żucia i trawienia, co przyczynia się do lepszego samopoczucia i zdrowia.
  5. Zachowują zdrowe tkanki zębodołowe. Brak zębów może prowadzić do utraty kości w zębodole, co z kolei może osłabić pozostałe zęby i prowadzić do konieczności ich usunięcia. Implanty dentystyczne pomagają zachować zdrowe tkanki zębodołowe, co zapobiega dalszym problemom.
blank

Dla kogo to doskonałe rozwiązanie?

Implanty dentystyczne mogą być dobrym rozwiązaniem dla osób, które utraciły jeden lub więcej zębów z różnych powodów. Mogą to być wszelkiego rodzaju urazy czy choroby zębów lub przyzębia, takie jak próchnica, paradontoza. Ponadto do utraty zębów mogą prowadzić również choroby dziąseł. Nie wszyscy wiedzą, że braki zębowe mogą być również spowodowane czynnikami genetycznymi. Niektóre osoby od urodzenia nie posiadają wszystkich zębów. Implanty dentystyczne mogą być stosowane w takich przypadkach. Nie ulega również wątpliwości, że wraz z wiekiem zęby stają się kruche i łamliwe, co może prowadzić do ich utraty. Implanty dentystyczne mogą więc być dobrym rozwiązaniem dla osób starszych, które chcą uzupełnić brakujące zęby.

Jeśli zmagasz się z brakami w uzębieniu i chciałbyś je uzupełnić przy pomocy implantów stomatologicznych, warto abyś porozmawiał z lekarzem. On rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i stwierdzi czy implanty dentystyczne to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Implanty dentystyczne Poznań to opłacalne rozwiązanie!

Implanty dentystyczne Poznań bez wątpienia są opłacalnym rozwiązaniem w przypadku braków w uzębieniu, ponieważ zapewniają trwałe i estetyczne uzupełnienie brakujących zębów. Dają również wiele korzyści w porównaniu z innymi metodami leczenia braków w uzębieniu, takimi jak protezy czy mosty.

Ponadto, jak już wspominaliśmy, implanty dentystyczne mogą pomóc zachować zdrowe tkanki zębodołowe i zapobiec dalszym problemom z zębami, co może zmniejszyć koszty leczenia w przyszłości.

Oczywiście koszt implantów dentystycznych może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak liczba potrzebnych implantów, rodzaj implantów i lokalizacja gabinetu stomatologicznego. Zawsze warto skontaktować się z kliniką Stankowscy Białach, aby dowiedzieć się, ile kosztowałoby uzupełnienie braków w uzębieniu za pomocą implantów dentystycznych – Implanty Poznań.

blank

Implanty Poznań – czym wyróżnia się klinika?

Klinika implantologiczna w Poznaniu charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług oraz posiada zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy implantologów i chirurgów stomatologicznych.

Posiada nowoczesny sprzęt i technologie, takie jak skanery 3D i drukarki 3D, które umożliwiają precyzyjne i bezbolesne wszczepienie implantów. Ponadto oferuje szeroki wachlarz usług implantologicznych, takich jak wszczepianie implantów, leczenie przedimplantacyjne, leczenie paradontozy i protetyka implantologiczna.

Poznańska klinika implantologiczna zapewnia swoim pacjentom wygodny i przyjazny klimat oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta, aby zapewnić jak najwyższy standard usług. Zależy nam na zadowoleniu swoich pacjentów.

Open chat
Potrzebujesz Pomocy?
Scan the code
Hej! Masz pytania?
Bardzo chętnie odpowiemy!